Продукція

Документація

Новини

· Документація

Який же шлях потрібно пройти виробнику, щоб отримати дошку підлоги високої якості?

Перш за все, це заготівля лісу, яка відбувається у зимовий період. Адже, готуючись до суворої зими, дерево через коріння „викидає” надлишок вологи. Як наслідок „зимове” дерево має меншу вологість в порівнянні з матеріалом, заготовленим влітку. Більш того, зимовий ліс заготовляється, перевозиться, зберігається і обробляється в умовах „природнього холодильника” – це забезпечує йому велику стійкість до біопораження. Незважаючи на те, що дерево рублене взимку теж піддається впливу атмосферних опадів, воно довго зберігається чистим і світлим.

На нашому підприємстві сушіння деревини відбувається в конвективно - конденсаційній сушильній камері. Після чого вологість дошки становить 7%-8%.

Дошка підлоги виготовлена з тієї чи іншої породи має певні свої особливості. Наприклад, дуб відрізняється високою стійкістю та твердістю. Він має гарну текстуру, темний колір, добре гнеться і достатньо легко обробляється.

Бук по твердості мало поступається дубу. Текстура відрізняється красою і високими декоративними якостями ,особливо в розрізі. Процес сушіння проходить значно швидше, ніж у інших порід.

Ясен своєю текстурою трішки схожий на дуб: твердий і в’язкий, тому обробляється важче. Колір у нього буровато- жовтий.