Продукція

Документація

Новини

Про фірму


ФОП Адамович П.М. виготовляє та реалізує вироби з натурального дерева під торговою маркою ”Елітна підлога”

 Наше підприємство реалізує високоякісну і екологічно чисту продукцію на ринку України: дошку підлоги, вагонку, фальш-брус, погонні вироби.

 Ми здійснюємо весь технологічний процес, починаючи із заготівлі лісу,

сушіння, деревообробки, і закінчуючи монтажем.

Навчання і досвід роботи за кордоном зуміли забезпечити на виробництві високі вимоги щодо технології та якості продукції.

Співвідношення ціна-якість, власна виробнича база, вироби будь-яких розмірів, оперативне виконання робіт, доставка замовлення, гарантія на всю продукцію, плюс досвід і велика кількість рекомендацій - ось основні вирішальні моменти при виборі на користь нашої компанії.

Вибираючи дошку підлоги, вагонку чи інший виріб з деревини, Ви вибираєте саме дерево, - це живий, природний матеріал, який має свою щільність, структуру, колір. Ці характеристики можуть стати вирішальними при виборі продукції. Наші фахівці, допоможуть Вам, зробити правильний вибір при купівлі товару. Крім того, з нашою допомогою Ви зможете заощадити на придбанні матеріалів до 30 % від їх ринкової вартості. Адже ми пропонуємо ціни виробника. Екологічно чисті, достатньо практичні і, нарешті, красиві - це тільки вироби з натурального дерева!

У нас Ви можете придбати товар від одного виробу до великої партії. Діє гнучка система знижок для оптових покупців. Також ми пропонуємо Вам найповніший асортимент пиломатеріалів високої якості та прийнятної ціни.

Запрошуємо Вас приїхати до нас і на місці переконатися в якості нашої продукції, познайомитися з майстрами і виробництвом. Завжди раді Вашому дзвінку і візиту.

Наші координати:

Тернопільська область, м. Збараж,  вул.Залізнична, 14а

Тел. +38(03550)22613  

Тел. +380677058710